Parametre a popis produktu

Recenzie nám o ✅ Aspirin tbl.10 x 500 mg prezradili, čo sa zákazníkom páči, aké má výhody a nevýhody. Cena ✅ 3.14 € je v porovnaní s vysokou kvalitou produktu nízka. Skúsenosti, diskusiu a hodnotenia nájdete aj priamo pod produktom. Liek znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.  

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop predáva tento tovar Aspirin tbl.10 x 500 mg za výhodnú cenu 3.14 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod , recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí Slovenská pošta alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).

Zistiť dostupnosť

 

Cena ✅ ️3,14€
Dostupnosť ➡️ skladom
Hodnotenie
(82.4%)
Kde kúpiť 🛒 Obchod

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Aspirin tbl.10 x 500 mg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 3,14€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Aspirin tbl.10 x 500 mg

Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Bohdana

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop DrMax.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Drahomír

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Monika

Eshop DrMax.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Miroslava

Aspirin tbl.10 x 500 mg som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod DrMax.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Zdenko

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Hodnotenie 4*

Pozrieť viac recenzií

Pridať komentár

ALPA FRANCOVKA GAŠTAN

ALPA FRANCOVKA GAŠTAN

Bylinný masážny gél s obsahom extraktu z pagaštanu na zmiernenie pocitu ťažkých nôh.

ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ

ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ

Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu tkanín. Extrakt z kostihojového koreňa obsahuje hlavne...

ALPA LESANA FRANCOVKA

ALPA LESANA FRANCOVKA

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.

Ambrobene 7,5 mg/ml

Ambrobene 7,5 mg/ml

Liek vo forme roztoku. Pomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie, znižuje tvorbu hlienov....

Ambrobene 30 mg

Ambrobene 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach dýchacích...

Ambrosan 30 mg tbl.20 x 30 mg

Ambrosan 30 mg tbl.20 x 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie a mierni kašeľ. Vhodný pri...

Cena, akcia, zľavový kód

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.07.2024

Hodnotenie:
(82.4%)